LSI har i mange år hatt e-bøker, men da i en hybrid versjon som nettbok.
LSI har nå lansert nå et helt nytt og meget brukervennlig system for e-bøker i profesjonelt og brukervennlig format. Systemet for instruktørene er intuitivt og lett å bruke.
Tenk deg: Kurset begynner i morgen, du har 15 elever, men noe har skjedd med bokbestillingen. Hva gjør du? Alternativet er expresspakke som fort koster en tusenlapp eller to. Et bedre alternativ er e-bøker som du kan distribuere til elevene dine på et par minutter.
Dette hører vi stadig hos oss som forlag.
Alle våre bøker er nå i elektronisk versjon!
| Mange foretrekker lærebøker i papir, både når det gjelder for bruk i opplæring eller som oppslagsverk. Men, vi har stadig flere og flere henvendelser på E-bøker fra våre kunder, bl.a. med tanke på rask/øyeblikkelig tilgang, besparelser ift. fraktkostnader, alltid oppdatert ift. siste revisjon mm. Stadig flere går over til e-bøker. |
E-bøkene kjøpes på samme måte i vår nettbutikk, lsi-bok.no. Bøkene mottas umiddelbart.
Unik link til de elektroniske bøkene kommer på e-post og vil også vises under Min konto og Ordre.
Løsningen har funksjonalitet for:
- Profesjonell digital bok “bladbar”- det føles som å bla i en vanlig bok
- Zoom inn / ut – Fullskjermvisning
- Navigerbar innholdsfortegnelse
- Søkefunksjon
Legge til bokmerker

Alle våre bøker i LSI er tilgjengelige som E-bøker, og er på lik linje med papirutgavene.
Ved spørsmål
Ta kontakt på post@lsi-bok.no / eller Kristin Elmholdt Kjelsrud tlf. 416 04 398

